Затримано “на гарячому”

Хабар у навчальному закладі

Правоохоронці затримали декана Кіровоградської філії одного з вищих навчальних закладів, котра вимагала хабар у студентів

Працівниками ДСБЕЗ одного з райвідділів УМВС спільно з співробітниками відділення по боротьбі з хабарництвом спеціального відділу ДСБЕЗ при УМВС України в Кіровоградській області було виявлено та задокументовано факт хабарництва. При отриманні хабара було затримано «на гарячому» декана Кіровоградської філії одного з вищих навчальних закладів. За успішне складання іспитів і заліків жінка вимагала від студентів чималу суму – 2050 гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що, крім вказаної суми, декан також отримала від студентів-заочників за аналогічні послуги грошові кошти у сумі 300 гривень для викладачів вказаного освітнього закладу.

Слід зазначити, що згідно діючого законодавства України, до відповідальності притягуються не лише особи, що вимагають та отримують хабарі, але й ті, хто спонукає посадовців до їх отримання.

Наразі підозрювану затримано. За даним фактом порушено дві кримінальні справи: за ч. 2 ст. 368 КК України (одержання хабара) та ч.2 ст. 369 КК України (давання хабара). Слідство триває.

Догори