З нагоди дня туризму. Кіровоград

Кіровоград. Зустріч туристів

У селі Високі Байраки завершився другий зльот туристичних команд педагогічних працівників Кіровоградського району

Гаряча юшка, веселі забави, подолання найрізноманітніших перешкод та просто приємне спілкування з колегами чекали на учасників другого зльоту туристичних команд педагогічних працівників Кіровоградського району, який завершився у селі Високі Байраки.

Позмагатися з колегами у техніці спортивного туризму та просто гарно відпочити від нелегкої справи навчати дітей приїхали вчителі з 30 шкіл району. Після урочистого привітання учасників змагань команди відразу почали змагатися між собою. Щоправда, найголовніші старти були попереду. Спочатку ж вчителі розважалися, демонструючи свої артистичні та пісенні здібності.

Вже другий зліт туристичних команд педагогічних працівників Кіровоградського району проводиться невипадково, адже в районі діє багато гуртків туристичного та краєзнавчого спрямування. Та й час для таких змагань вибраний вдало.

Цього разу на учасників змагань чекали нелегкі завдання: це і переправа на канатах, де кожен мав продемонструвати не лише чітке володіння технічними навичками, а й гарну фізичну форму, і змагання зі спортивного орієнтування. Та й поставити правильно туристичний намет та ще й зробити це швидше від суперників – теж завдання не з легких.

Найкраще це вдалося зробити командам шкіл сіл Високі Байраки, Соколівка та Назарівка. Проте переможених не було – адже всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від проведеного часу, удосконалили свою майстерність подолання різноманітних перешкод, які чекають у дорозі на справжніх туристів, та просто гарно відпочили у дружньому педагогічному колі, смакуючи гарячою юшкою та кашею – традиційною їжею туристів.

Догори