Вибори під пильною увагою іноземних спостерігачів

spost

Центральна виборча комісія у суботу, 9 січня, зареєструвала більше тисячі міжнародних спостерігачів за президентськими виборами в Україні. Загальна кількість представників різних країн і міжнародних організацій, які будуть стежити за ходом виборів, вже досягло 2688.

За станом на суботу, всього зареєстровано 256 спостерігачів від іноземних держав і 2432 від міжнародних громадських організацій.

Зокрема, на своєму суботньому засіданні ЦВК зареєструвала 96 спостерігачів від Польщі, по одному представнику від Казахстану та Канади, по два – від Росії та Литви, по три – від Норвегії та Франції.

Від Міжнародного інституту міжнародних демократичних відносин зареєстровано 15 офіційних спостерігачів, ОБСЄ – 329 спостерігачів, організації За демократію та економічний розвиток – 3 спостерігача, Парламентської асамблеї НАТО – 32, Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO – 19, Міжнародної громадської організації Український конгресовий комітет Америки – 46 спостерігачів, Світового конгресу українців – 21 спостерігач, Канадської української фундації – 8 спостерігачів, Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS EMO – 246, Міжнародного республіканського інституту – 11, Парламентської Асамблеї ОБСЄ – 138, Парламентської Асамблеї Ради Європи – 48.

Нагадаємо, наприкінці минулого року секретар ЦВК Росії заявив, що членів російського ЦВК не запросили спостерігати за виборами в Україні.

Догори