“Snap Shot” – означає швидко. Кіровоград

“Snap Shot” в Кировограде

У Кіровограді пройшов перший конкурс любителів цифрової фотографії “Snap Shot”

Услід за масовою атакою на наші терени мобільних телефонів рідний Кіровоград тепер безповоротно втрачає не лише свою безтелефонну цноту, а й першість у протидії навалі буржуазних цифрових фотоапаратів. Буржуї підступно і ницо таки наповнили крамниці столиці гордого степового краю своїми диявольськими машинками.

А ці машинки настільки морально розклали місцеву молодь, що та взяла та й перейняла у міст-мільйонників України ще один виверт розвиненого капіталізму – конкурс-гру “Snap Shot” (швидкий знімок), у якій днями взяли участь двадцять команд міста (більше сімдесяти учасників). Офіційна назва змагань – Перший кіровоградський конкурс любителів цифрової фотографії “Snap Shot”.

Усі учасники отримували на старті завдання зазняти якнайвдаліше ілюстрації до кожної із семи названих журі тем, переважно гумористичного змісту.

Протягом шести годин команди втілювали свої ідеї на картки пам’яті цифровиків. Захекані й голодні, але щасливі звершенням трудового подвигу, поверталися вони зі свого безшумного полювання.

“Snap Shot” в Кировограде

Визначали переможців організатори конкурсу – Олександр Акименко, редактор студентської газети “Меридіан” і член громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”, яка сприяла проведенню гри; Віталій Останній, заступник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту; фотохудожники Олег Шрамко (фотокореспондент нашої “Вечірньої газети”) та Сергій Синьоок, а також представники спонсорів – крамниць “Set”, “Офіс Майстер” і торгової марки “Флінт”.

Найкраще із завданням упоралися фотогурти “ОК”, “ЕОАУЕИ” і “Смайлики”, посівши, відповідно, перше, друге і третє місця. Вони отримали в подарунок цінні призи. Найактивніших цифрових спортомитців нагороджено дипломами і грамотами, деякі отримали путівки до отелю Ностальжи, який знаходитсься в курортному місті Анапа.

Догори