Оффшор. Оффшорные компании

В русский язык термин”оффшорный”, “оффшор” пришел из английского языка, где “off-shore” буквально означает “вне берега”, “в открытом море”, “изолированный”. В современной экономической литературе этим термином обозначают одну из разновидностей специальных экономических зон, специфическую форму организации коммерческой деятельности.Новые скорые в Кировограде

Начальник управления здравоохранения Кировоградской облгосадминистрации Николай Бенет на пресс-конференции заявил, что при закупке облгосадминистрацией трех реанимационных автомобилей по 650 тысяч гривен за каждый были учтены такие факторы, как цена, качество, оснащенность и функциональность.Более 10 лет в Терновке существует городской спортивный клуб “Мотокросс”. Недавно удалось встретиться с руководителем этой организации Сергеем Хрисанковым. Беседа получилась интересной.

Раньше (ещё во времена СССР) клуб находился под покровительством шахты “Терновская”. После распада Советского Союза работа клуба была на какое-то время приостановлена.В пятницу, в редакцию одного из донецких еженедельников начали поступать звонки от читателей, которые рассказали о том, что накануне в четверг в Западнодонбасскую объединенную государственную налоговую инспекцию нагрянули какие-то люди с автоматами и в черных масках. “Что происходило ” спецоперация?” – интересовались люди.

За комментариями мы обратились в горотдел милиции и управление службы госбезопасности Украины. Там все наши собеседники от каких-либо комментариев отказались.Коммерческая недвижимость в Одессе

Каждый владелец, пусть даже небольшого, бизнеса при расчете расходов всегда берет со снимание и расходы на оплату аренды коммерческой недвижимости. Любые производственные площади, технические и любые другие склады, все офисы, в которых разворачивается основная деятельность большинства теперешних предприятий
 

Верно, Вы уже видели в зарубежных фильмах, как включается свет в доме или раздвигаются утром шторы на окнах только при помощи человеческого голоса.Віктор Сівець: «Запровадження електронного обліку деревини буде реалізовано до кінця 2011 року»

Прес-конференція. Держлісагентство. Віктор Сівець.

11 липня в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» відбулася прес-конференція Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Сівця.

Головними темами, що були висвітлені в ході прес-конференції стали: звіт щодо основних економічних показників діяльності підприємств Держлісагентства за І-ше півріччя 2011 року, запровадження електронного обліку деревини, проведення спеціальних аукціонів з продажу необробленої деревини, заходи в рамках пожежонебезпечного періоду тощо.Стоимость проезда в маршрутках

Новый, 2011, год принес жителям Кировограда радостную весть. В СМИ появилась информация о подорожании проезда в маршрутках.

Сначала речь шла о 1,75 гривны – так прогнозировал первый заместитель Кировоградского городского главы Василий Дзядух. (Он же же, кстати, в ноябре 2010-го говорил, что повышение стоимости проезда в маршрутных такси не будет.)

Перевозчики во время многочисленных встреч с городской властью настаивали на 2 гривнах за поездку днем и 2,50 гривне – вечером. Наверное, вечером ездить страшнее, поэтому необходимая компенсация за израсходованные нервы. (Аргументы о том, что вечером меньше пассажиров, – просто смешные. Покупателей в продуктовых магазинах вечером тоже меньше, но хлеб после 18:00 почему-то не дорожает.)живе пивоАрбітражний суд Москви сьогодні відмовив у позові Союзу російських броварників, що вимагав відшкодувати збиток ділової репутації, нанесений депутатом Держдуми Віктором Звагельським. На парламентських слуханнях, що відбулися в січні, відповідач заявив, що близько 90% живого пива в Росії провадиться з використанням концентрату й повинне називатися не пивом, а пивним напоєм. Депутат упевнений, що своїм рішенням суд побічно підтвердив сурогатну природу російського пива.Муаммар Каддафі, Лівія, Росія«Російські залізниці» (РЗ) заморожують амбіційний проект з Лівією: компанія мала намір побудувати до 2014 р. залізничну лінію, довжиною 554 км яка повинна була пройти уздовж узбережжя Середземного моря, з’єднати великі міста й стать частиною міжнародного транспортного коридору на півночі Африки.ЖКП Кіровограду

Сьогодні в міськвиконкомі відбулася нарада, де обговорювалася робота житлово-комунальних підприємств міста. Головною темою заходу стала все та ж акція «Чисте місто» і роль у її втіленні вищевказаних структур. Поставлені в рамках заходу завдання повинні бути виконані до кінця поточного тижня, а деякі й в «чистий четвер».

Отримали «по шапці» начальники ЖКП тресту «Зелене господарство», автодорожнього підприємства. Мер міста чітко дав зрозуміти, що за бездіяльність і надання неправдивої інформації про виконання робіт, буде безжально покарано, аж до звільнення.

Окремо приділили увага тому, що в найкоротші терміни потрібно всі цвинтарі в місті упорядкувати – сміття ліквідувати, доріжки вирівняти і засипати. Крім того, дороги, тротуари й турнікети в місті теж найближчим часом потрібно привести в належний стан.

За останній тиждень так і не вдалося ліквідувати несанкціоновані смітники. Їх як і раніше залишається більше ніж півсотні. Також поки не прибрали й самовільно споруджені гаражі.Веселобоковеньківське шкільне лісництво – найкраще в області!

Зліт учнівських лісництв. Кіровоград

14 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв на Кіровоградщині, який проходив у Кіровоградському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Саме на теренах нашого краю буде проводитись фінальний етап V Всеукраїнського зльоту в травні – право на це виборола команда юних лісівників Кіровоградщини в 2010 році на ІV Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в місті Чернівці, отримавши Гран-прі.Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» озеленила 230 га Кіровоградщини

Кировоград. Майбутнє наших лісів

Кіровоградські новини повідомили, що загальноукраїнська акція, яка набула широкого розголосу серед громадськості та ЗМІ – «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України, крокує Кіровоградщиною з 2006 року. Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі.Кировоград. Лісокультурна кампанія 2011

Реалізація заходів в рамках Міжнародного року лісів набирає обертів. Проголошення 2011 року Міжнародним роком лісів надає унікальну можливість для залучення уваги громадськості до проблем створення та збереження лісів.

Кіровоградське облуправління спільно з Товариством лісівників вже розпочало підготовку та проведення ряду заходів в рамках щорічної Всеукраїнської акції, ініційованої Держлісагенством, «Майбутнє лісу в твоїх руках». Одним з найважливіших на сьогодні є успішне проведення лісокультурної кампанії на Кіровоградщині.“Snap Shot” в Кировограде

У Кіровограді пройшов перший конкурс любителів цифрової фотографії “Snap Shot”

Услід за масовою атакою на наші терени мобільних телефонів рідний Кіровоград тепер безповоротно втрачає не лише свою безтелефонну цноту, а й першість у протидії навалі буржуазних цифрових фотоапаратів. Буржуї підступно і ницо таки наповнили крамниці столиці гордого степового краю своїми диявольськими машинками.

А ці машинки настільки морально розклали місцеву молодь, що та взяла та й перейняла у міст-мільйонників України ще один виверт розвиненого капіталізму – конкурс-гру “Snap Shot” (швидкий знімок)Первый автомобиль. Кировоградский портал

Как известно, первый в царской России автомобиль появился в Одессе в 1891 году. Его привез из-за границы редактор местной газеты «Одесский Листок» Василий Васильевич Навроцкий. Правда, выяснить марку или хотя бы «национальную принадлежность»этой машины исследователям пока так и не удалось. Историки техники до сих пор спорят, было ли это авто немецким или же оно являлось продуктом французской промышленности. Честно говоря, по большому счету, это и не важно. Главное в том, что в самом начале 90-х годов прошлого века Российская Империя вошла в сообщество «автомобильных держав», со всеми вытекавшими отсюда последствиями. Постепенно количество автомобилей в стране росло. Во второй половине 1898 года в Санкт-Петербурге открылся первый магазин, торговавший автомобилями и мотоциклами.Розпочалась підготовка до Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв!

Кировоград лесничество

Для лісової Кіровоградщини теперішній рік – Міжнародний рік лісів – буде ознаменований історичною подією – проведенням V Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Найспритнішою командою виявилась команда юних лісівників Кіровоградщини, яка ы виборола право на проведення Всеукраїнського зльоту в м. Кіровограді в 2010 році на ІV Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в місті Чернівці, отримавши Гран-прі.Новий конкурс ПРООН: підтримка вразливих верств населення
Кіровоград. Відкриття бібліотеки.

Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» у партнерстві з Благодійним фондом «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК) оголошує грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Представлення інтересів та захист прав вразливих верств населення»

До участі у конкурсі запрошуються ОГС з Донецької, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Мета конкурсу – сприяти захисту і реалізації прав та законних інтересів вразливих верств населення, та посиленню ОГС, що здійснюють таку діяльність.Відкриття бібліотеки. Кіровоград

Відкриття бібліотеки в педагогічному університеті стало значущою подією не тільки у масштабах одного заклада, а й, без перебільшення, усієї країни. Адже сьогоднішні студенти, а завтрашні педагоги, ставши дипломованими вчителями, працюватимуть по всій Україні. У цьому впевнений Міністр освіти та науки України, який приїхав на урочисте відкриття наукового та духовного центру педуніверситету.

Після урочистого перерізання стрічки поважні гості, серед яких був і заступник голови обласної ради Яків Бондар та депутат Верховної ради України п′ятого скликання Микола Садовий, оглянули приміщення бібліотеки. Міністр залишився задоволений побаченим, адже книгосховище відповідає усім сучасним вимогам. Книжковий фонд налічує 800 тисяч примірників і є найбільшим серед відповідних бібліотек області.Кировоградская медицина

На сегодняшний день в Кировоградской детской областной больнице на каждого маленького пациента тратится 91 гривня в день (из них на медикаменты идет 7,17, на питание – около 6 грн.). Об этом на пресс-конференции сообщил главврач учреждения Юрий Коблянский.

Это средняя цифра, подчеркнул Юрий Борисович. Скажем, в реанимационном отделении для новорожденных затраты гораздо больше, особенно если учесть, что значительная часть пациентов отделения – «отказники». За год, по словам главврача, через больницу таких «ничейных» малышей проходит около шестидесяти. Многие из них поступают туда с весом до килограмма, а выписать их из реанимационного отделения можно только, когда их вес достигнет 2 кг – вот и выходит, что крохи лежат там по несколько месяцев и, конечно, на полном государственном обеспечении.Кіровоград. Зустріч туристів

У селі Високі Байраки завершився другий зльот туристичних команд педагогічних працівників Кіровоградського району

Гаряча юшка, веселі забави, подолання найрізноманітніших перешкод та просто приємне спілкування з колегами чекали на учасників другого зльоту туристичних команд педагогічних працівників Кіровоградського району, який завершився у селі Високі Байраки.

Позмагатися з колегами у техніці спортивного туризму та просто гарно відпочити від нелегкої справи навчати дітей приїхали вчителі з 30 шкіл району. Після урочистого привітання учасників змагань команди відразу почали змагатися між собою. Щоправда, найголовніші старти були попереду. Спочатку ж вчителі розважалися, демонструючи свої артистичні та пісенні здібності.Кіровоград. День батька

ТО «ТОРО» ініціює зустріч організацій, що займаються на Кіровоградщині питаннями сім’ї, для відзначення в області «Дня батька».

4 жовтня цього року Творче об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» за сприянням Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації ініціює зустріч громадських та релігійних організації Кіровоградської області для обговорення можливості проведення Дня Батька в Кіровоградській області. Зустріч розпочнеться о 16.00 в приміщення управління молоді та спорту, за адресою вул. Преображенська 2, 5-йповерх, Актова зала. Вхід вільний. Нагадуємо, що ідея відзначення Дня батька на Кіровоградщині виникла під час Регіонального Форуму організацій, що працюють в напрямку батьківства та підтримки сім’ї „Сучасна роль батька в сім’ї та суспільстві”.Кіровоград. Теплопостачання

У Кіровоградському міськвиконкомі знову обговорюється питання підвищення тарифів на теплопостачання

Листопад – обов’язковий атрибут осінньої пори. У наших містах з настанням осені починається «тарифозліт». Знову, вже другий раз протягом десяти днів, Кіровоградський виконком розглядав тарифи на тепло. Довго розглядав, докладно, але поки що залишив без змін.

Теплопостачальні підприємства пропонують 5,44 за квадратний метр опалювальної площі. За гарячу воду – 43,03 гривні з одного мешканця. При наявності лічильника – 13,66 грн. за кубометр гарячої води. Підвищенню тарифів є альтернатива – дотація з міського бюджету в сумі 27-ми з половиною мільйонів.Кіровоград. Водопостачання

ВАТ „КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО” ВІДНОВИВ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ ВОДОВОДУ „ДНІПРО-КІРОВОГРАД”.

На спільному засіданні сторін за участі представників Кіровоградської облдержадміністрації було прийнято умови, що гарантуватимуть надійне водопостачання області і відновлення енергопостачання водоводу „Дніпро-Кіровоград”.

„Головним, що для нас було це гарантувати поточні розрахунки водоводу чого до цього часу не було. Це було досягнуто за рахунок погодженого рішення, що відтепер ТОВ „Водне господарство” за використану воду буде розраховуватись напряму з ВАТ „Кіровоградобленерго” в рахунок вартості споживання електроенергії ОКВП „Дніпро-Кіровоград”. Крім того, ми узгодили питання, що передбачають реалізацію підписаного днями меморандуму, згідно якого буде створена чітка схема розрахунків за умови договору-поруки та 100% розрахунки з 1 квітня, кошти для якого мають виділити з обласного бюджету.” – зауважив комерційний директор ВАТ „Кіровоградобленерго” Олексій Шекета.Кіровоград. Імпорт - експорт

У сфері торгівлі кіровоградські підприємства та організації співпрацюють з 68 країнами світу

За даними головного управління статистики у Кіровоградській області, обсяги експорту товарів кіровоградськими виробниками у січні–березні 2007 р. склали 59,4 млн.дол.США, імпорту – 24,6 млн.дол. Перевага експорту над імпортом забезпечила позитивне сальдо зовнішньої торгівлі.

Підприємства та організації області співпрацювали з 68 країнами світу. Експорт товарів здійснювався до 56 країн світу, при цьому до країн СНД було експортовано понад 60% обсягу експорту, в тому числі до Російської Федерації – майже 40%, до країн ЄС – 20%.Кіровоград. "Глодоський скарб"

Рік тому лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка наш земляк, письменник та журналіст Григорій Гусейнов заснував премію “Глодоський скарб”.

Скарб, виявлений на місці поховання слов”янського князя на території нинішнього Новоукраїнського району нині зберігається в Києві. Премією передбачено нагороджувати людей, які відзначилися вагомою працею у відродженні духовності незалежної України, за багаторічну високопрофесійну діяльність у галузі культури й мистецтва. Нинішнього тижні відбудеться нагородження першого лауреата. Розмова – із засновником премії Григорієм Гусейновим.Кіровоград. Виставка

У міському літературно-меморіальному музеї імені Карпенка-Карого міста Кіровограду відкрилась виставка, присвячена пам′яті відомого кіровоградського поета Валерія Гончаренка. У цьому році йому виповнилося б 65.

Основу презентованої виставки складають лише речі, які колись належали знаному на всю Україну поету. Частину речей для виставки працівники музею отримали ще у 2000 році, одразу після смерті Валерія Гончаренка. Їх подарувала дружина поета Наталя. Віддати все відмовилась, залишивши більшу частину собі на згадку.Кіровоград. Гаряча лінія

У Кіровоградській області почала діяти пряма цілодобова телефонна лінія зв′язку з управлінням Служби безпеки України. Скористатися її послугами може кожен, хто бажає просигналізувати про порушення чинного законодавства, а передусім – про факти протиправної діяльності при розгляді кримінальних справ та втручання у діяльність судів при здійсненні правосуддя.

Номери „гарячої лінії” СБУ – 22-56-35 та 22-07-08.Пільги чорнобильцям

Повідомлення Галини Пастух.

Напередодні Дня Чорнобильської трагедії влада звітує про стан соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Не відійшла вона від традиції й нинішнього року. Як повідомила на прес-конференції начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Пастух, згідно із законодавством, чорнобильці мають право на сорок різних видів пільг, допомог та компенсацій. Зокрема, очолюване Галиною Василівною управління контролює виконання дев”яти програм, що передбачають виплату підвищення стипендії чорнобильцям, компенсацій сім”ям з дітьми, пільгове забезпечення продктами харчування та медикаментами, оздоровлення, поліпшення житлових умов.Кіровоград, реонструкція

Жодна з нарад, які В.Пузаков щопонеділка проводить з керівниками виконавчих органів міськради, не проходять без розгляду питання про благоустрій. Одне із завоювань нового мера на фронті боротьби за чистоту – кількість контейнерів для побутових відходів збільшилася з сотні до близько 500.

Не залишаються непочутими місцевими підприємцями заклики Пузакова допомогти коштами та іншими ресурсами у справі перетворення Кіровограда на чисте та ошатне місто. Про це Володимир Тихонович розповів журналістам на прес-конференції, яка відбулася днями у будинку ради. Наприклад, на територіях КРЕПів №№ 8,10 за кошт підприємців буде відновлено “світлоточки”. На черзі – інші території. Влада очікує на допомогу місцевих бізнесменів і у відновленні твердого покриття у дворах багатоквартирних будинків. На закиди ж тих, хто обвинувачує його у “рекеті”, Пузаков каже: “Рекетом не займаюся і ніколи не займався.Перший конкурс цифрової фотографії

3 травня у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбулася прес-конференція членів Оргкомітету Першого кіровоградського конкурсу любителів цифрової фотографії “SnapShot”

3 травня о 15.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 20 (другий поверх) відбулася прес-конференція членів Оргкомітету Першого кіровоградського конкурсу любителів цифрової фотографії “SnapShot”.

Це були, зокрема, Олександр Акименко (ініціатор конкурсу), члени журі (знані у Кіровограді фотомайстри), а також учасники конкурсу, у четвер були підведені підсумки і вручені призи переможцям!Міжнародний економічний форум

В обласному центрі відбувся третій Міжнародний економічний форум «Україна – Росія: розширення міжрегіонального співробітництва». Головна мета заходу – налагодження тісної співпраці між сусідніми державами.

Форум, на який втретє зібралися представники ділових кіл з різних куточків України та Росії, вже став своєрідним “майданчиком” для налагодження економічного діалогу між двома країнами. Цього року він проводився у рамках угод, що були укладені між Росією та Україною у попередні роки. Основна його мета – продовжити налагодження співпраці між країнами–сусідками. Адже цілком зрозуміло, що найміцнішим фундаментом українсько–російських відносин може бути лише економіка.Хабар у навчальному закладі

Правоохоронці затримали декана Кіровоградської філії одного з вищих навчальних закладів, котра вимагала хабар у студентів

Працівниками ДСБЕЗ одного з райвідділів УМВС спільно з співробітниками відділення по боротьбі з хабарництвом спеціального відділу ДСБЕЗ при УМВС України в Кіровоградській області було виявлено та задокументовано факт хабарництва. При отриманні хабара було затримано «на гарячому» декана Кіровоградської філії одного з вищих навчальних закладів. За успішне складання іспитів і заліків жінка вимагала від студентів чималу суму – 2050 гривень.Кіровоград, екологічна ситуація

В усіх країнах світу екологічне питання, є питанням національної безпеки. А оскільки головним завданням цивілізованої держави є захист інтересів своїх громадян, то екологічні права, екологічна безпека є складовою цих головних прав кожної людини.

Згідно ст. 50 Конституції України, – кожен має право на безпечне для життя і здоров’я навколишнє середовище , на відшкодування збитків, завданих порушенням цього права.Киев, флаги на памятниках

В пятницу, 20 августа, активисты столичных общественных организаций завязали сине-желтые платки на 19-ти памятниках в центре Киева.

Как говорится в сообщении организаторов акции, таким образом активисты объявили о старте всеукраинской акции Знамя, цель которой – призвать украинцев вывешивать национальные флаги.

“Мы сшили для маленьких памятников платки размером 1,5х1,5, а для крупных – три метра длиной. Завязали их на шею памятникам. Для очень крупных скульптур, на которые мы не смогли залезть – а это действительно значительные фигуры Украины – Тарас Шевченко, Леся Украинка, Николай Лысенко – подготовили ленты, чтобы обмотать ими пьедестал. Мы призываем 23 августа в День Флага и 24 августа в День Независимости каждого украинца присоединиться к этой акции”, – рассказал координатор инициативы Артем Соколенко.Кировоград, 10 новых пассажирских электропоездов

В ближайшее время Укрзалізниця закупит не менее 10 новых пассажирских электропоездов, которые будут использоваться на скоростных участках железной дороги, заявил министр транспорта и связи Украины Константин Ефименко.

По последним сообщениям Минтранссвязи, во время заседания Коллегии ведомства министр заявил, что на сегодняшний день возможности железной дороги на отдельных участках позволяют внедрить скоростное движение до 160 км в час.автокатастрофа в Черкасской области

Самая крупная за последние два десятилетия автокатастрофа в Черкасской области унесла жизни пяти человек

Юрий ГУРИЖЕВ специально для “ФАКТОВ” (Черкассы–Киев)

Ровно неделю назад, 20 ноября, из Гайсина Винницкой области около полудня выехал автомобиль ГАЗ-4301, груженный тремя тоннами картошки. В это же время из Умани в Винницу отправился пассажирский автобус “Икарус”. Через сорок пять минут они встретились в Черкасской области близ села Малая Севастьяновка. На 502-м километре трассы Львов–Кировоград–Знаменка грузовик и “Икарус” столкнулись лоб в лоб…Кировоград без воды

По последним сообщения ОАО “Кировоградоблэнерго” в городе Кировоград с понедельника, 16 мая, по пятницу, 20 мая, подача воды будет прекращена в связи с проведением ремонтно-профилактических работ на водогоне “Днепр-Кировоград”. В абонентной службе “Кировоградводоканала” агентству УНИАН рассказали, что на период отключения в первую очередь воду будут подвозить в детсады, школы и заведения сферы здравоохранения. Также в эти дни автомобили водоканала будут возить воду в жилые кварталы по графику.fentezy

Как ни печально, но качественного воплощения фэнтези в кино нет. Да собственно фильмов на эту тему практически не снято, режиссеры обходят тему стороной, хотя она заслуживает пристального внимания. Интерес в мире к литературным произведениям этого жанра огромен. А что мы имеем? Несколько фильмов, да и те сняты с явными или не столь явными, но все таки нарушениями стиля. А ведь воплощенное в кино фэнтези по всем его правилам принесет создателю огромный успех. Кто-то скажет, а кому это надо? Кто будет смотреть эти фильмы, кроме группы любителей Толкиена, мифических легенд о чудных созданиях?Вы слыхали про ролевую игру Fallout? Наверняка знаете. А если провели за игрой не один час, да и прошли не раз и не два, то должны знать и про фэнские проекты, связанные с игрой. Студия Fallout Quest Team, претерпевшая структурные изменения, увеличившая состав и переименованная в Digital Geckos, уже известна многим поклонникам серии Fallout по небольшм проектам, самый известный среди них – самый первый. Это – игра Fallout Quest.

Fallout Quest

Fallout Quest – текстовый квест, выполненный по мотивам вселенной мира Fallout. Оформление выполнено в надлежащем стиле – в проекте состоят художники, рисующие как самостоятельно, так и в различных прикладных программах. Игра не является любительской поделкой, выполненной “за пять минут на коленке”, выполненна она красиво, большая часть графики создавалась специально для игры, а над сюжетом работала команда сценаристов, многие из которых сейчас публикуют рассказы на различных фэнсайтах посвященных Fallout, а также и на Самиздате.gnews

Газета растет, с чем ее можно и поздравить. И вполне закономерно то, что с этого момента она вступает в очередную стадию развития. Теперь это не видоизмененная колонка новостей на сайте, а нечто большее. Газете нужны читатели и чем больше тем лучше.

Я предпринял шаги, способные увеличить посещаемость газеты и показал последний номер знакомым. Сперва было недоумение. Почему именно газета? Я рассказал. И показал, что из этого можно сделать. В итоге идею они отхватили с руками!Наше путешествие
…Мы заправились, на часах уже было около семи. Ехать в ночь сложно, особенно при стабильном -1 по цельсию на градуснике. В кафе при заправке пропустили по чашечке кофе… Такой кофе, по моему, достоин подаваться в самых лучших ресторанах! Не зря, нет, не зря чашечка стоит 30 рублей… Выйдя из кафе Миха забежал в магазин. Спустя пару минут вышел и, ухмыляясь, дал мне конфету.
- Что это?” спросил я.
- Антисон, – ответил он, – захочешь спать – сунь в рот, сразу все поймешь.
- Что все? – но он лишь еще раз ухмыльнулся.нелегальное такси

В областном центре из пяти тысяч таксомоторов более трех тысяч работают нелегально. Как сообщил корреспонденту УКРИНФОРМа заместитель директора департамента развития торговли, бытового обслуживания, транспорта и связи городского совета Владимир Горбатенко, эта ситуация вызывает серьезную обеспокоенность не только властей города, но и общественности.

По его словам, подавляющее большинство водителей такси сегодня не имеют лицензий на перевозку пассажиров, а их транспортные средства не проходят технический контроль.депутат Гнибиденко

Прокурор Кировоградской области возбудил уголовное дело в отношении одного из депутатов Кировоградского городского совета по факту завладения чужим имуществом в особо крупных размерах путем злоупотребления служебным положением.

Об этом сообщили в областной прокуратуре.

Установлено, что депутат, который работает директором одного из кировоградских предприятий, вступил в предварительный сговор с заместителем директора филиала банка и другими лицами. Путем использования банковских счетов предприятий и поддельных документов о якобы проведенных финансово-хозяйственных операциях по купле-продаже оборудованияРеконструкція скверу

У центрі Кіровограда планують побудувати базар із дитячим майданчиком посередині. Мовою міської влади це називається «облагородити сквер «Центральний».

Зовсім скоро у самісінькому центрі Кіровограда з’явиться ще один базар. По периметру теперішнього скверу напроти «Дитячого світу» виростуть акуратні торговельні павільйони. Дитячий майданчик вдало доповнить вишуканий архітектурний ансамбль.blogun
Вы спросите – как же можно заработать на своем блоге? Отвечу – ничего сложного в этом нет! Блогун это сервис, с помощью которого Вы сможете размещать короткие заметки или просто контекстные ссылки на своем блоге, за которые будете получать деньги от оптимизаторов – людей которые будут давать задания на размещение. Ваша задача очень проста – разместить заметку на блоге и дать заказчику ссылку на страницу, где эта заметка размещена. Если человека все устроит Вы получите свои деньги. Блогун – это уникальная возможность монетизировать свой блог!Уважаемые дамы и господа!

Рады представить Вам новый торгово-офисный центр «Плаза» общей площадью 2000 квадратных метров, который находится в самом центре города (сразу за Горисполкомом) и имеет интересную архитектурную композицию.

ТОЦ «Плаза» обеспечивает высокий уровень технологического оснащения и оформления торгового комплекса. При планировании в архитектурную концепцию были заложены инженерные решения, соответствующие абсолютно новой философии работы с арендаторами и конечными покупателями и отвечающие современным мировым требованиям торговли. Основой этой философии является создание универсальности торгового места, где покупатель чувствует себя желанным и любимым партнером, а продавец получает наилучшие возможности для представления и реализации своих товаров. Профессионализм сотрудников, обеспечение безопасности и удобства — наши основные приоритеты.Астра, ООО Внедренческая фирма

Внедренческая фирма `Астра` – производитель и поставщик деревообрабатывающих систем и инструмента, средств технического оснащения.

Руководитель Смирнов Валерий Владимирович

Десять лет на рынке деревообрабатывающего оборудования в качестве производителяШвидка допомога

Лише на п’ятдесят відсотків від необхідного показника на сьогодні фінансується галузь медицини – так вважає виконуюча обов’язки начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Андреєва, – повідомляє канал “Кіровоград”.

Останні двадцять років вітчизняна медицина, на жаль, не вирішує, а тільки накопичує свої проблеми. Брак фахівців, застаріле обладнання, мізерне фінансування – призвели до її кризового стану, як на обласному рівні, так і в цілому по країні.34 звернення, що стосуються виборчого процесу, надійшло до органів прокуратури Кіровоградської області з 16 по 17 січня.

Про це «Кіровоград.proUA.ком» повідомили у прес-службі прокуратури області.

За результатами розгляду вказаних звернень за належністю для вжиття заходів реагування до органів внутрішніх справ направлено три заяви.Як відомо, кішки не розбиваються, навіть при падінні з великої висоти. Чому?

Цим питанням зацікавилися вчені. Вивчивши обставини 132 вдалих падінь тварин, вони встановили, що кішкам допомагає так званий «ефект парашута»: їх лапи подовжуються, а тіло розширюється, знижуючи швидкість падіння. При мінімальній же висоті кішки використовують, перш за все, еластичність своїх лап!По итогам обработки 95,18% избирательных бюллетеней на президентских выборах в Украине лидирует лидер Партии регионов Виктор Янукович. Таковие данные сообщила Центральная избирательная комиссия, передает корреспондент МинПрома.

Таким образом, вероятнее всего во торой тур выходят В.Янукович и Ю. Тимошенко.

За Виктора Януковича проголосовали 35,42% избирателей.Виктор Янукович

Представитель кировоградского штаба кандидата в президенты Виктора Януковича Сергей Зелинский заявляет, что в ходе подсчета голосов на избирательных участках Кировоградской области члены комиссий безосновательно признают недействительными бюллетени, согласно которым избиратели проголосовали за Януковича. Об этом он сообщил на пресс-конференции в ночь на понедельник.Кіровоградський прес-клуб, як і вся мережа прес-клубів України, діє з 1994 року.

Мережа прес-клубів УОЦР – це унікальний інформаційний механізм, який діє синхронно в масштабах України. Кожен з прес-клубів впродовж 10 років є джерелом якісної об”єктивної інформації регіональних ЗМІ та населення.ВАТ “Кіровоградське видавництво”

Види діяльності

ВАТ «Кіровоградське видавництво» спеціалізується на друкуванні газет, виготовленні картонної упаковки, друкуванні етикеток, буклетів, брошур, гнучкої упаковки флексографським способом тощо. Також підприємство виготовляє широкий асортимент товарів народного споживання.Інформаційно-видавничій центр „СВК” кіровоградської обласної асоціації фермерів

Види діяльності

Інформаційні та консалтингові послуги в агропромисловому комплексі. Правова підтримка та консультаційне супроводження при створенні фермерських господарств, зміні форм АПК.Поліграфічне підприємство „КОД”

Види діяльності

Широкий спектр поліграфічних послуг. Видавництво книг, журналів тощо. Дизайн-студія. Повнокольоровий офсетний друкТОВ „Аргос”

Види діяльності

Видавнича діяльність та поліграфічні послуги.Видавництво „Імекс ЛТД”

Види діяльності

Видавнича діяльність. Книгодрукування.
Поліграфічна продукція, буклети, журнали…
Допечатная подготовка. Торгівля канцтоварамиИА «Коммивояжер» – профессиональное агентство специализирующееся на предоставлении оперативной, системной и достоверной информации, являющейся итогом ежедневной работы специально подготовленных журналистов и службы мониторинга.Герої Радянського Союзу
Балаханов Дмитро Олександрович

(7.11.1904 – 12.12.1939)

Батальйонний комісар.

Народився 7 листопада 1904 року в селищі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області. Героїчно загинув в бою 12 грудня 1939 року.Повні кавалери ордену Слави
Нестеренко Микола Дементійович

Кавалер трьох орденів Слави
Народився 1 вересня 1918 року в с. Ульянівка Олександрійського району Кіровоградської областіГерої Соціалістичної праці
Дубовий Лука Зіновійович

Народився 18 вересня 1903 року в селі Войнівка Олександрійського району там же і помер 18 травня 1978 року.Герой Радянського Союзу
Кошовий Петро Кирилович

Петро Кирилович Кошовий народився 8 грудня 1904 року в Олександрії, в бідній, багатодітній робітничій сім”ї.Біографічні дані художників м. Олександрії: Панасюк Микола Іванович, Литовченко Іван Семенович, Серебрієр Яков Давидович, Ніколенко Степан Федорович, Мозговий Олександр Миколайович, Охапкін Олександр Ігоревич, Кононенко Віктор Аанатолійович, Колядова Лілія МиколаївнаПовні кавалери ордену Слави – Федченко Степан Михайлович

Гвардії старший сержант.

Народився 14 серпня 1913 року у с. Піщаний Брід Олександрійського району Кіровоградської області. Учасник Великої Вітчизняної війни з червня 1941 року (Сталінградського, Донського, Воронежського, Українського, Білоруського, Прибалтійського фронтів). В роки війни був командиром мінометного розрахунку моторизованого батальйону, автоматником 19 гвардійської танкової бригади.Герой Радянського Союзу
Почесна Громадянка м. Олександрії
Худякова Антоніна ФедорівнаГерой Радянського Союзу
Горобець Степан Христофорович

(8.02.1913 – 8.02.1942)Герой Радянського Союзу
Чередніченко Іван Антонович

(10.09.1910 – 27.03.1945)Історія заснування смт Петрове – від найдавніших часів до сучасності.Відомі і невідомі історичні події – минуле і сьогодення.

smt. Petrove

9 лютого 1932 р. в Україні були створені області і с. Петрове опинилося у Дніпропетровській області.
22 вересня 1937 р. була створена Миколаївська область, до якої перейшли кілька районів Дніпропетровської області, в тому числі і Петрівський район.
10 січня 1939 р. Указом Президії Верховної Ради СРСР була утворена Кіровоградська область і с. Петрове стало одним з її тридцяти райцентрів.
З 8 серпня 1941 р. по 21 жовтня 1943 р. с. Петрове перебувало у німецькій окупації, в грудні 1943 р. в селі була відновлена робота районних установ.
День Победы в Кировограде удивил и порадовал многих.

den pobedy v Kirovograde

День Победы в Кировограде удивил и порадовал многих. Несмотря на сильный дождь и порывистый ветер, на Мемориальный комплекс на Валах пришло небывалое число горожан

Тысяч пять, не меньше, было в окрестностях мемориала к десяти утра – кульминационному моменту торжественных мероприятий. К этому времени на Валы подошла из центра торжественная колонна.
Положення про обласну літературну премію імені Євгена Маланюка: засновники, номінації, вимоги, склад жюрі, вручення, грошова винагорода.

1. Обласна літературна премія імені Євгена Маланюка (далі — Премія) засновується обласною радою.
2. Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори області за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на ствердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства.


Збереження, розвиток та використання в туристичних цілях унікальної, винятково важливої для української культури пам’ятки – заповідника-музею І.Тобілевича (Карпенка-Карого) “Хутір Надія”Створення історико-культурного заповідника “Фортеця Святої Єлисавети

Опис проекту

Фортеця Святої Єлисавети – унікальна земляна фортифікаційна споруда ХУПІ століття, що дала життя місту Єлисаветграду та пов’язана з багатьма історичними подіями, видатними особами (російськими полководцями О.В.Суворовим, М.І.Кутузовим. керівником селянського повстання у Росії Є.Пугачов, видатним хірургом М.І. Пирогов). До фортечних укріплень входили головна цитадель та шанець. Основним захисним елементом був земляний вал. Цитадель фортеці складалася з 6 бастіонів п’ятикутних виступів й зверху нагадувала морську зірку. Між променями-бастіонами розташовувались невеликі автономні укріплення – равеліни. У середині укріплень було ціле містечко, на жаль воно не збереглося. До наших днів дійшли залишки земляних укріплень. За свідченням фахівців, фортеця св. Єлисавети нині є єдиною на Україні земляною спорудою ХУПІ століття та ще й незвичної шестикутної форми, у світі ж такого типу фортифікацій збереглося всього дві.Державне управління екології та природних ресурсів у Кировоградській області


Кіровоградська область увійшла у перелік 100 об’єктів України які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища (довкілля) до якого увійшли 5 підприємств області: ДП «Східний гірничо збагачувальний комбінат» м.Жовті Води (хвостосховищє у петровському районі), ТЕЦ-3 Олександрійська філія ЗАТ «Енерговугілля», ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» Голованіського району, Компресорна станція «Задніпровська» Світловодського району та Кіровоградське ТОВ «Водне господарство» (колишній КП «Кіровоградводлоканал»).Розповідь про нашого земляка – літератора, урядовця, громадського діяча, благодійника – Павла Олександровича Зеленого

Важко визначити здібності, уподобання і захоплення цієї неординарної особистості. Він був правником, літератором, урядовцем, громадським діячем, благодійником. І скрізь встигав, умів сіяти добро, всім був потрібен. Діапазон його службової та громадської діяльності неможливо осягнути.Як свідчать історичні джерела, цукрова промисловість України веде початок з 1822 року, коли дідич Канівського повіту Київської губернії І.Понятовський збудував у своєму маєтку першу цукроварню. Через 25 років, зазначає відома дослідниця історії України Наталія Полонська-Василенко, наша країна вже мала цілу мережу цукроварень і в першій половині ХІХ століття вивозила цінний продукт за кордон.Розповідь про Панаса Івановича Михалевича, лікаря і громадського діяча, який жив і працював в Єлисаветграді

Серед багатьох імен діячів прогресивного напряму, які жили і працювали в нашому краї в кінці 19-го на початку 20-го століття, помітна постать лікаря і громадського діяча Панаса Івановича Михалевича – людини нелегкої, але щасливої долі.Розповідь про Армана Емманюеля Софі Септимані до Плессі Рішельє, потомка знаменитого кардинала Рішельє, градоначальника Одеси, який під час епідемії чуми в 1813 році приїздив до Єлисаветграда

Хто б не приїздив у перлину на березі Черного моря красуню Одесу, неодмінно відвідує чарівний Приморський бульвар і єдиний у своєму роді архітектурний ансамбль, до якого входять знамениті Потьомкінські сходи, два циркульні будинки і пам’ятник дюку Рішельє.Сегодня, 15 января, в стране заканчивается предвыборная агитация в рамках трехмесячной кампании по выборам Президента. Таким образом, восемнадцать зарегистрированных кандидатов на высший пост страны в последний раз смогут обратиться к людям. Как пишут «Українські новини», глава Партии регионов Виктор Янукович, вернувшись из поездки по Украине, которую завершил в Харьковской области, намерен собрать своих сторонников на митинг на Михайловской площади Киева, в непосредственной близости от избирательного штаба Юлии Тимошенко.13 січня 2010р. на 49-му році пішов з життя Андрій Ліпатов – художник, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Андрій Юрійович Ліпатов народився 29 травня 1960 року в м. Коломні Московської області. З 1966 року жив у м. Кіровограді. З 1993 року повністю присвятив себе живопису. В 1998 році був прийнятий в Спілку майстрів народного мистецтва України.1 января 2010 года в московском институте хирургии имени Вишневского скончалась женщина, пострадавшая при пожаре в пермском клубе “Хромая лошадь”, сообщается на сайте регионального управления МЧС. Таким образом число погибших в результате пожара достигло 164 человека.У Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відбулася презентація книги „Поляки на Кіровоградщині”.

Книга є збіркою статей публіцистичного та наукового змісту, надрукованих українською та англійською мовами. До неї увійшли матеріали переважно кіровоградських краєзнавців, які висвітлюють сторінки життя представників польської національної меншини на теренах нашої області, починаючи від першої половини XIX століття.Ректор КНТУ Михаил Черновол – об особенностях вступительной кампании-2007

ОНИ приходят каждое лето. ИХ ждут, ИХ боятся, к ИХ наступлению усердно готовятся. Радуются, когда ОНИ проходят успешно, и ужасно расстраиваются, когда ИХ проваливают. ОНИ – это вступительные экзамены в высшие учебные заведения.Любителям научных курьезов можно сообщать рецепт изготовления гальванического элемента из лимона, описанный еще в 1909 году в журнале “Природа и люди”№28.

Разрежьте лимон острым ножом поперек, стараясь по возможности не сминать и не разрывать тех тонких перегородок, которые делят лимон на гнезда. Затем в каждое гнездо воткните попеременно по кусочку (2 см.) медной и цинковой проволоки и соедините их концы последовательно тонкой проволокой.Якщо запалений сірник тримати горизонтально, то в міру пересування язичка полум’я її згоріла частина буде згинатися і підніматися. Цього не відбувається, якщо сірник тримати вертикально. Причиною вигину згорілої сірники служить вертикальний рух повітря в області горіння, в результаті якого встановлюється спрямований знизу вгору температурний градієнт. Тому верхня частина що горить, сірники нагрівається до більш високої температури, ніж нижня.Скільки разів в дитинстві, коли проходили вночі по вулиці, нас хвилювали маленькі ліхтарики, які спрямовували на нас свій світ з парканів або потаємних куточків, викликаючи незрозуміле почуття занепокоєння. Таємничість була розвіяна, коли ми дізналися, що це вогники не що інше, як очі кішок або інших хижих тварин, що світяться вночі з-за фосфору, який потрапляє в їх організм разом з багатою протеїнами їжею. Таке пояснення не правильно. Маленькі рефлектори дійсно у кішок світяться, але причина не фосфор.Немыслимо, но факт – пройдет совсем немного лет, и можно будет говорить о кировоградской школе в кино! Судите сами – продюсерский центр «Астра Си» (базируется в Киеве, но заправляют всем там наши люди) отснял уже третий по счету фильм, который обещает стать прорывом в комедийном жанре. Одно название чего стоит – «Пушкен»! Да-да, ошибки в написании нет.По дороге из Светловодска на Кременчуг, неподалеку от завода силикатных изделий, а также возле популярного у горожан Голубого озера уже несколько десятков лет находится могильник отходов производства работающего завода «Чистые металлы» и более 10-лет назад остановленного флагмана производства советских ЭВМ завода «Калькулятор». Отходы эти уж никак нельзя назвать обычным бытовым мусором. Например, ЗЧМ использует ртуть, арсенид галлия, кремний, мышьяк и т.д. для производства оборудования солнечной энергетики и полупроводников.Два проекти перших у Кіровограді будинків, що зводитимуться за новітньою монолітно-каркасною технологією, презентував голова будівельної корпорації “Мега-комплекс”

Для того, щоб надалі не було хаотичної забудови Кіровограда, віднині кожен проект майбутньої споруди буде погоджуватися на засіданні містобудівної ради. А якщо мова йде про житлові будинки, то вимоги до майбутніх новобудов висуватимуться жорсткіші: від архітектурного вигляду та гармонійного поєднання із уже існуючими спорудами до благоустрою прилеглих територій, облаштування дитячих, господарських майданчиків, автостоянок, під’їзних шляхів тощо.У квітні державною санітарно-епідеміологічною службою Кіровограда перевірено 238 об’єктів, у тому числі – 185 харчових та 4 водопроводи.

За результатами обстежень на 142 об’єктах виявлено порушення санітарних норм та правил, за що 81 порушника оштрафовано. Експлуатація 24 об’єктів призупинена до усунення порушень.Зазвичай, такі радісні знімки на газетних шпальтах з’являються під час свят – травневих, наприклад. Нинішній травень святковий видався похмурим і дощовим. Але кількома днями раніше Кіровоград жив красивим, дзвінкоголосим святом.В период с 16 декабря 2009 года, когда был объявлен карантин в общеобразовательных школах, по 25 декабря в Кировограде зарегистрировано 730 случаев гриппа и ОРВИ среди учащихся общеобразовательных школ. А уже с 26 декабря по 4 января среди школьников зафиксировано лишь 199 такого вида заболеваний, сообщает весь Кировоград.stadion

Ще 2000 року ВАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» передав свій оздоровчий комплекс, розташований у провулку Експериментальному, 2, у комунальну власність територіальної громади Кіровограда.

Основною складовою комплексу є футбольний стадіон, на якому проходять чемпіонати міста, області серед дітей і дорослих.А запрет на поштучную реализацию сигарет вступает в силу в январе 2011 года

Это подтвердил “ФАКТАМ” начальник отдела по работе со средствами массовой информации Кировоградского горисполкома Сергей Якунин. По его словам, 26 мая 2009 года депутаты горсовета приняли решение о правилах табакокурения на территории города. В результате всех руководителей городских предприятий и организаций обязали оборудовать специальные места для курения, где необходимо повесить соответствующие таблички.Вийшла книга з історії селища Нового.

Наприкінці нинішнього року, у грудні, мешканці селища Нового відзначатимуть 30 років від дня його заснування. Уже зараз новенці готуються до цієї знаменної дати. І от днями у Кіровоградському Центрально-Українському видавництві вийшла друком книга поезій поетів-аматорів селища та замальовок з його історії, розповідей про людей Нового. Називається книга “Краплина в морі поезії”.atb

Працівники магазину мережі АТБ у Знам’янці вимагають від міськвиконкому видачі патенту на торгівлю новозбудованому супермаркету. Про це на прес-конференції у Кіровограді повідомила прес-секретар корпорації АТБ Ганна Лічман.

Вона поінформувала про те, що сьогодні працівники магазину мережі АТБ у Знам’янці пікетували міську раду. На зустрічі із ними міський голова Віктор Крюков пояснив ситуацію тим, що прокуратура опротестувала рішення про створення державної приймальної комісії.spost

Центральна виборча комісія у суботу, 9 січня, зареєструвала більше тисячі міжнародних спостерігачів за президентськими виборами в Україні. Загальна кількість представників різних країн і міжнародних організацій, які будуть стежити за ходом виборів, вже досягло 2688.Повідомляє начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Пастух.

- Основним документом, що підтверджує факт роботи та наявність трудового стажу, є трудова книжка. За її відсутності, а також у випадках, коли в трудовій книжці відсутні необхідні записи для підтвердження трудового стажу, приймаються довідки, виписки з наказів, особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати, письмові трудові договори та угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи.


Догори