Перший конкурс цифрової фотографії. Кіровоград

Перший конкурс цифрової фотографії

3 травня у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбулася прес-конференція членів Оргкомітету Першого кіровоградського конкурсу любителів цифрової фотографії “SnapShot”

3 травня о 15.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 20 (другий поверх) відбулася прес-конференція членів Оргкомітету Першого кіровоградського конкурсу любителів цифрової фотографії “SnapShot”.

Це були, зокрема, Олександр Акименко (ініціатор конкурсу), члени журі (знані у Кіровограді фотомайстри), а також учасники конкурсу, у четвер були підведені підсумки і вручені призи переможцям!

Організаторами недільної гри у Кіровограді виступили обласна молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) спільно з обласною молодіжною газетою “Меридіан”. Медіа-підтримку проекту надавав Кіровоградський прес-клуб, а всіляку іншу підтримку – обласне управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Меценатами гри стали магазини “Set” та “Офіс Майстер”, а також ТМ “Флінт”, завдяки чому всі учасники отримали яскраві футболки із логотипами гри!

Гра передбачала собою 6-годинний командний забіг із цифровими фотоапаратами. Понад двадцять команд (кожна складалася із 1-4 осіб) зареєструвалася на старті, зробила благодійний внесок на рахунок “Фундації регіональних ініціатив” (по 10 грн. з особи) і отримала завдання.

Це були наступні фрази із фільмів/пісень, до яких потрібно було зробити ілюстрації: “Весна. Вялый мужской спрос задавлен женским предложением!”, “Восхитительно раздолбанный архитектурный ансамбль”, “А у тебя нет такой штучки?”, “Вот это мой размерчик!”, “Подходи, выбирай, налетай, покупай!”, “Давно тут сидим…” та спец-тема “Ну и ню!”.

На фініші, як результат забігу, команди принесли диски, зарані роздані організаторами, із шістьма фото. До речі, була заборонена комп’ютерна обробка знімків. А метою конкурсу, як розповідає голова ФРІ Світлана Гаращенко, була організація дозвілля молоді і популяризація цифрової фотографії.

Вікторія Талашкевич
Догори