Зліт учнівських лісництв. Кіровоград

Веселобоковеньківське шкільне лісництво – найкраще в області!

Зліт учнівських лісництв. Кіровоград

14 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв на Кіровоградщині, який проходив у Кіровоградському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Саме на теренах нашого краю буде проводитись фінальний етап V Всеукраїнського зльоту в травні – право на це виборола команда юних лісівників Кіровоградщини в 2010 році на ІV Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в місті Чернівці, отримавши Гран-прі.

Цей захід має неоціненне значення в масштабах усієї країни, адже спрямований на активізацію участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства. Адже саме в руках цих юних лісівників – майбутнє Українських лісів.

Зліт учнівських лісництв. Кіровоград

Сьогодні на території Кіровоградської області діють 30 шкільних лісництв (2 з них – новостворені, їх презентація пройшла 16 квітня під час підсумку в області Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»). Кожне з них – неповторна організація, де поєднують розвиток пізнавального інтересу учнів до лісівничих наук з практичною діяльністю у лісогосподарських підприємствах, проводять науково-дослідницькі роботи школярів, а також культурно-масову і просвітницьку роботу. В обласному етапі взяли участь 20 шкільних лісництв.

Діти, які навчаються у шкільних лісництвах, – неймовірно талановиті. Члени журі оцінювали їхні здобутки у трьох напрямах: під час конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, презентації досягнень учнівського лісництва та при вивченні різноплановості оформленої учнями виставки. Велику увагу журі приділяло ступеню розвитку лісництва та здобуткам саме останнього року. Крім цього, під час оцінки науково-дослідних робіт члени журі наголосили на важливості саме практичної сторони дослідження – тієї роботи, яку виконує сама дитина.

Зліт учнівських лісництв. Кіровоград

За підсумками конкурсу лідерство одержала команда юних лісівників Веселобоковеньківського шкільного лісництва (Долинський район). Друге місце посіло шкільне лісництво Онуфріївського будинку позашкільної роботи з учнівською молоддю, третє – Червононерубаївське учнівське лісництво (Олександрівський район). А під час Всеукраїнських змагань честь області буде захищати збірна команда, що об’єднає учнів шкільних лісництв, які показали найкращі результати у різних конкурсах.

Керівники наших учнівських лісництв упевнені у тому, що шанси на перемогу у нашої команди дуже високі. Вони вірять, що Кіровоградщина буде приймати гостей Всеукраїнського зльоту і наступного року.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
Догори