Володимир Пузаков: рекетом не займаюся

Кіровоград, реонструкція

Жодна з нарад, які В.Пузаков щопонеділка проводить з керівниками виконавчих органів міськради, не проходять без розгляду питання про благоустрій. Одне із завоювань нового мера на фронті боротьби за чистоту – кількість контейнерів для побутових відходів збільшилася з сотні до близько 500.

Не залишаються непочутими місцевими підприємцями заклики Пузакова допомогти коштами та іншими ресурсами у справі перетворення Кіровограда на чисте та ошатне місто. Про це Володимир Тихонович розповів журналістам на прес-конференції, яка відбулася днями у будинку ради. Наприклад, на територіях КРЕПів №№ 8,10 за кошт підприємців буде відновлено “світлоточки”. На черзі – інші території. Влада очікує на допомогу місцевих бізнесменів і у відновленні твердого покриття у дворах багатоквартирних будинків. На закиди ж тих, хто обвинувачує його у “рекеті”, Пузаков каже: “Рекетом не займаюся і ніколи не займався. Підприємці з порозумінням поставилися до того, щоб поліпшити стан міста”.

Також Володимир Тихонович розповів про ремонти дорожнього покриття кіровоградських вулиць. Дещо уже зроблено – наприклад, відремонтовано ділянку вулиці Шевченка (у бік Великої Балки). Невдовзі розпочнеться капітальнийремонт на вулиці Колгоспній. Зокрема, проїзну частину цієї вулиці планується розширити на два метри. Щоправда, ще не вирішено, як бути з аркою, де починається вулиця Колгоспна.

У планах влади на найближчий час – і з”єднати вулицю Жовтневої революції із залізничним вокзалом. Також невдовзі розпочнуться роботи з розширення вулиці Преображенської на ділянці біля ресторану “Ивушка”, капітальні ремонти дорожнього покриття на вулицях Новгородській та Аерофлотській.

Плани на наступний рік – ще грандіозніші. Зокрема, передбачаються будівництво дороги, яка з”єднає вулицю Волкова та Межовий бульвар, капітальний ремонт дорожнього покриття на прспекті Промисловому. Ці роботи планується виконати за рахунок державної субвенції. Як повідомив Володимир Пузаков, він уже зустрічався з цього приводу з керівництвом державного підприємства “Укравтодор”.

Під час прес-конференції Володимир Пузаков відповів на запитання журналістів. Наприклад, відповідаючи на запитання про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в оснньо-зимовий період 2007-2008 рр., міський голова повідомив, що робота у цій сфері ведеться і що невдовзі відбудеться засідання виконавчого комітету міскради, на якому і буде розглянуто пов”язані з підготовкою ЖКГ до зими питання. Також відбудеться сесія міської ради, на якій мають бути роглянуті питання про розірвання договорів оренди з фірмами, які орендують комунальні котельні, теплові мережі, ТЕЦ.

Догори