Економіка як основа тісної співпраці

Міжнародний економічний форум

В обласному центрі відбувся третій Міжнародний економічний форум «Україна – Росія: розширення міжрегіонального співробітництва». Головна мета заходу – налагодження тісної співпраці між сусідніми державами.

Форум, на який втретє зібралися представники ділових кіл з різних куточків України та Росії, вже став своєрідним “майданчиком” для налагодження економічного діалогу між двома країнами. Цього року він проводився у рамках угод, що були укладені між Росією та Україною у попередні роки. Основна його мета – продовжити налагодження співпраці між країнами–сусідками. Адже цілком зрозуміло, що найміцнішим фундаментом українсько–російських відносин може бути лише економіка.

Вже є домовленість про створення конкретних робочих груп з російської та української сторін. Протягом кількох місяців їх члени розроблятимуть ефективні програми співпраці. Найголовніше у цій справі – зберегти досягнення, які були напрацьовані раніше.

В рамках форуму проходили не лише ділові переговори, а й виставка українських та російських товаровиробників. Свої нові досягнення презентували і ті, хто вже має досвід міжнародної співпраці, і ті, хто лише шукає ділових партнерів. Російські підприємці насамперед зацікавлені встановити тісні контакти у металургійному комплексі, виробництві скла, машинобудуванні, сільському господарстві. І хоча нестабільна політична ситуація в Україні трохи лякає, припиняти співпрацю російські партнери не збираються.

Догори