Відкриття нової бібліотеки у Кировограді

Відкриття бібліотеки. Кіровоград

Відкриття бібліотеки в педагогічному університеті стало значущою подією не тільки у масштабах одного заклада, а й, без перебільшення, усієї країни. Адже сьогоднішні студенти, а завтрашні педагоги, ставши дипломованими вчителями, працюватимуть по всій Україні. У цьому впевнений Міністр освіти та науки України, який приїхав на урочисте відкриття наукового та духовного центру педуніверситету.

Після урочистого перерізання стрічки поважні гості, серед яких був і заступник голови обласної ради Яків Бондар та депутат Верховної ради України п′ятого скликання Микола Садовий, оглянули приміщення бібліотеки. Міністр залишився задоволений побаченим, адже книгосховище відповідає усім сучасним вимогам. Книжковий фонд налічує 800 тисяч примірників і є найбільшим серед відповідних бібліотек області. Тут працює п′ять читальних залів, один зал для науковців і комп′ютерний клас, який найближчим часом буде підключено до Інтернету. Одночасно в бібліотеці зможуть займатися 300 студентів.

Перебуваючи у педагогічному університеті, Станіслав Ніколаєнко, зокрема, зазначив, що у наступному році обов′язково матеріально підтримає університет та пообіцяв, що будуть передбачені кошти на капітальні видатки. У планах Міністра – підвищити розмір заробітної плати вчителям до 1700 гривень та викладачам вузів до 3000, а стипендію студентам збільшити до 530 гривень. Окрім цього, заплановано розробку законопроекту, який би дозволяв виділяти резервні земельні ділянки вищим навчальним закладам для будівництва студмістечок, спортмайданчиків тощо.

Кращих педагогів педагогічного університету Міністерство освіти та науки відзначило нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та почесними грамотами.

Догори