Майбутнє лісу у твоїх руках!

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» озеленила 230 га Кіровоградщини

Кировоград. Майбутнє наших лісів

Кіровоградські новини повідомили, що загальноукраїнська акція, яка набула широкого розголосу серед громадськості та ЗМІ – «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України, крокує Кіровоградщиною з 2006 року. Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля шляхом створення нових лісів, залучення широких верств населення до озеленення рідного краю, безпосередню участь школярів у створенні нових лісів з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, розповсюдження інформації про важливість створення лісових насаджень (особливо у степових зонах, таких, як Кіровоградщина).

Кировоград. Майбутнє наших лісів

Незважаючи на весняні примхи погоди, 16 квітня урочисто завершилася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Кіровоградщині. На території Червоно-Нерубаївського лісництва ДП «Олександрівський лісгосп», де цього року і проходив підсумковий захід Акції, 250 учасників висадили близько 2 тис. саджанців, започаткувавши нову рекреаційну зону. Разом із працівниками лісогосподарських підприємств та обласного управління лісового та мисливського господарства дерева саджали представники громадськості, влади, журналісти та учні шкільних лісництв. До того ж, учасники Акції створювали новий лісовий парк із залученням новітніх технологій лісорозведення – використовували спеціальні суміші та гідрогелі. А після завершення посадки лісу у лісовій безпрограшній лоретеї кожен учасник отримав приз: саджанці берези, липи, фундука, самшити та ялівці, різноманітні прилади для догляду за насадженнями – чого тільки не було серед лотів! Одним словом, ніхто не поїхав додому у поганому настрої.

Кировоград. Майбутнє наших лісів

Свою ходу Акція розпочала ще 21 березня. За цей час лісівники області активно створювали нові ліси, проводили суботники та інші заходи, які покликані на створення, збереження лісів та формування й популяризацію бережливого ставлення до них серед населення. І, варто зазначити, що цього року лісівники мають пишатися своєю роботою. Окрім того, що протягом 2011 року планується створити майже 1800 га лісу, акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» подарувала Кіровоградщині додатково 230 га молодого лісу, створеного руками більш ніж 3,5 тис. мешканців усієї області.

Лісівники упевнені, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
Догори